vEdukacja Nabór szkoły ponadgimnazjalne

Aktualności

Rekrutacja uzupełniająca

27.07.2016
Rekrutacja uzupełniająca
 
Szanowni Państwo! Dzisiaj zakończyła się rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych. W placówkach zostały wywieszone listy przyjętych, a na stronie naborowej zamieszczono informacje o wolnych miejscach. Ruszyła rekrutacja uzupełniająca, która odbywa się poza systemem naboru elektronicznego. Wnioski są zbierane w formie papierowej.

 

Wzór wniosku można pobrać bezpośrednio w szkole ponadgimnazjalnej lub w zakładce Pliki do pobrania.

Ogłoszenie wyników rekrutacji

07.07.2016

Szanowni Państwo,

Miasto Bydgoszcz informuje, że ogłoszenie wyników naboru nastąpi 7 lipca 2016 r. po godzinie 10. Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostaną wywieszone w szkołach. Kandydat może także sprawdzić wynik postępowania rekrutacyjnego poprzez zalogowanie się na swoje konto w systemie.

eLO! VULCAN

30.06.2016

Drodzy Gimnazjaliści, Szanowni Państwo,

 Zbliża się czas ogłoszenia list zakwalifikowanych do szkół. Informujemy, że z wynikami rekrutacji będzie można zapoznać się:

- na listach wywieszonych w szkołach (przypominamy, że jest to jedyna formalnie wiążąca forma publikacji wyników rekrutacji),

- po zalogowaniu się w systemie na konto kandydata,

- za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej eLO! (aplikacja sama poinformuje o wynikach niezwłocznie po ich opublikowaniu) – dla użytkowników systemu Android.

Aplikację można pobrać tutaj:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.edu.vulcan.elo

elo 2.0

Można również sklepie Google Play wyszukać hasło

eLO VULCAN

Informacja o wynikach Testów Sprawnościowych

07.06.2016

Z powodu błędu technicznego na stronie Kandydata, po zalogowaniu nie ma możliwości sprawdzenia wyniku SUK (sprawdzianu uzdolnień kierunkowych). Ukazuje się informacja nzal - 0 pkt. pomimo zaliczenia testu.
Na chwilę obecną kandydat może sprawdzić swój wynik, kontaktując się ze szkołą.

Zapraszamy do systemu naboru elektronicznego.

22.05.2016

Witamy na stronie elektronicznego systemu wspomagającego rekrutację do szkół ponadgimnazjalnych. W systemie możliwe jest przeglądanie oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych. Informacje o każdej szkole oraz zaplanowanych oddziałach znajdują się w zakładce ,,OFERTA”. Korzystając m.in. z filtra miejscowości, typu szkoły, zawodu, nauczanych języków obcych można wyszukać szkoły/oddziały.

W zakładce ,,POMOC” można pobrać podręczniki dla kandydatów.

Uczniowie gimnazjów prowadzonych przez m. Bydgoszcz logują się do systemu (zakładka „Zaloguj się”) wprowadzając login i hasło uzyskane w macierzystych szkołach.

Prosimy o nadanie nowego hasła po  pierwszym logowaniu. Do odzyskania zagubionego hasła służy adres e-mail, który należy podać podczas edycji danych. Jeśli nie podasz maila, w celu nadania nowego hasła do systemu będziesz musiał udać się do administratora naboru z placówki.

Uczniowie gimnazjów niepublicznych oraz spoza Bydgoszczy samodzielnie zakładają konta w systemie (zakładka „Załóż nowe konto” lub „Zgłoś kandydaturę”). Po wprowadzeniu danych login i hasło zostaną nadane automatycznie, należy je zapamiętać, aby ponownie zalogować się do systemu.

Wniosek należy złożyć w szkole pierwszego wyboru  w wybranym terminie, tj.:

 od 23 maja do 20 czerwca do godz. 15.00 

Życzymy wszystkim uczestnikom naboru spokojnej pracy w systemie, a gimnazjalistom zakwalifikowania się do wymarzonej szkoły ponadgimnazjalnej.